Jak objednat

Rozhodli jste se pořídit si vestavnou skříň, kuchyňskou linku nebo jiný interiérový nábytek? Co všechno je potřeba pro to udělat? Následující informace Vám pomohou při objednávání tohoto nábytku.

 

Jak postupovat při objednávání vestavné skříně?

skrin

 • Nejprve si předběžně zaměřte prostor, určený pro Vaši budoucí vestavnou skříň (přesné zaměření provede po uzavření objednávky náš pracovník).
 • Zkuste se zamyslet nad požadovaným využitím úložných prostor skříně (Co všechno je nutné do skříně ukládat?). Na naších stránkách se můžete pro inspiraci barevnosti a vnitřního vybavení podívat na fotografie již zhotovených vestavných skříní.
 • Kontaktujte nás a my si s Vámi domluvíme schůzku v naší provozovně v Klímkovicích. Pak Vám na základě Vašich podkladů spočítáme cenu a ukážeme materiály z kterých je možno skříň vyrobit. 
 • Pokud si budete přát barevně sladit Vaši skříň s podlahou nebo s jinou součástí bytu, je dobré si vzít s sebou kousek materiálu, nebo si lze u nás vzorek desky půjčit.
 • Pokud Vám návrh a cena vyhovuje, můžete si osobně, nebo telefonicky sjednat termín zaměření naším pracovníkem a případně si také zarezervovat termín montáže. U nás či na místě zaměření, můžete s naším pracovníkem uzavřít smlouvu o dílo, dohodnout přesný termín montáže a uhradit zálohu.
 • Po uplynutí výrobní lhůty následuje montáž. Na montáž 1 skříně je potřeba si rezervovat 1 pracovní den.

Dodací lhůty

Dodání u běžných materiálů je již od 20 pracovních dní ode dne uzavření smlouvy a uhrazení zálohy. U nestandartních materiálů je to 5-8 týdnů.

Jak postupovat při objednávání kuchyňské linky?

kuch

 • Nejprve si předběžně zaměřte prostor, určený pro Vaši budoucí kuchyň a umístění vývodů energií (přesné zaměření provede následně náš pracovník).
 • Zkuste se zamyslet nad požadovaným uspořádáním prostoru Vaší kuchyně a nad tím, co Vám vyhovuje a co byste chtěli naopak změnit.
 • Kontaktujte nás a my si s Vámi domluvíme schůzku v naší provozovně v Klímkovicích. U nás Vám rádi ukážeme a pomůžeme vybrat materiály a případně spotřebiče, vhodné do Vaší kuchyně.
 • Poradíme, jak optimálně využit prostor. Připravíme grafický návrh v 3D s cenovou kalkulací. Vytvoření vizualizace stojí 500,- Kč bez DPH. V případě ralizace je částka odečtena z ceny zakázky. Částka se platí již při první schůzce. (Pokud se jedná o sériovou výrobu kuchyní,účtujeme návrh pouze jednou)
 • Pokud budete chtít barevně sladit Vaši kuchyň s podlahou nebo s jinou součástí bytu, je dobré si vzít s sebou kousek materiálu, nebo si lze u nás vzorek desky půjčit. Pokud návrh a cena bude pro Vás vyhovující, můžete si ihned na místě nebo následně telefonicky sjednat termín zaměření našim pracovníkem.

Dodací lhůty

Dodání u běžných materiálů je již od 20 pracovních dní ode dne uzavření smlouvy a uhrazení zálohy. U nestandartních materiálů je to 5-8 týdnů.